понеділок, 8 серпня 2016 р.

Новий додаток від міськради.

    Тепер дніпряни та гості міста зможуть оцінити якість доріг з власного комп’ютера, не виходячи з дому, або ж прямо на вулицях Дніпра зі свого смартфона.

   Програму «НавізОр» розробили івано-франківські фахівці. Та вперше реалізують її саме у Дніпрі. Подібну карту вже впровадили і на державному рівні – зазначила заступник міністра інфраструктури Яніка Мерило.
   Зараз у Дніпрі сорок відсотків доріг, як показав аудит, потребують капітального ремонту – зазначили у міськраді. Неідеальний стан дорожнього покриття помічають неозброєним оком і містяни.
   Спеціалісти підкреслюють, за допомогою нового додатку можна не тільки оцінити якість доріг, а й вплинути на їх подальшу долю.
   Нещодавно у міськраді вже презентували карту ремонтних робіт – зазначають фахівці. Тож у планах на майбутнє об’єднати ці два додатки між собою.
   Зараз спеціалісти нанесли на мапу вже чотириста вісімдесят міських доріг. Залишилося ще вісімдесят. Тож завершити роботи планують до кінця тижня. Поки містяни зможуть оцінювати якість дорожнього покриття вулиці в цілому. Але пізніше фахівці обіцяють покращити сервіс, аби можна було дати відгук про вже конкретну її ділянку.