вівторок, 2 серпня 2016 р.

Екзамен для полісменів

   В Дніпрі стартував черговий раунд переатестації співробітників правоохоронних структур. На цей раз екзамен складали представники другої ланки керівництва – заступники начальників  відділів та відділень.

   Вдень другого серпня біля приміщення бібліотеки університету внутрішніх справ збирається натовп - близько сотні співробітників правоохоронних структур очікують на іспит. Так, стартував черговий раунд переатестації полісменів. Так звані топ-менеджери вже склали екзамени напередодні у Києві. Нині ж в Дніпрі атестують представників другої ланки керівництва – заступників начальників відділень та відділів. Всього близько 450 поліцейських Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей. Умови
   В холі бібліотеки триває процес реєстрації. На іспит очікує і пан Іван. Розповідає – в правоохоронних органах вже 14 років і свою роботу любить. Тож, зізнається, до атестації вправно готувався. В своїх знаннях – впевнений.
   Поки одних реєструють – інші залишають кімнату для тестування. Склав іспит і пан Дмитро. Зізнається, хвилювання його не оминуло. Проте, жартує, найскладніше – це дістатися університету у майже 40 градусну спеку. А ось самі тести чоловіка не злякали.
   Нині, Дмитро прогнозувати результати не береться. Каже, не хоче наврочити. Проте зізнається, деякі питання змусили поміркувати над відповіддю.
   Тим часом починають чергову сесію тестувань. В аудиторії полісменів знову реєструють – видають індивідуальні логіни та паролі. Далі – кожен займає місце за комп’ютером. І хоча це тестування – важливий етап у процесі переатестації, проте – не основний. Адже, опісля екзамену на поліцейських ще чекає співбесіда. Щоправда, коли саме її проведуть – нині не відомо.