середа, 17 серпня 2016 р.

У Дніпрі поранені на передовій бійці добровольчих батальйонів не можуть отримати грошові компенсацій від держави

   Кажуть, що замість коштів нерідко отримують лише відписки. Тож змушені звертатися до правозахисників та вирішувати проблеми через суд.

   Олексій Рубець – боєць полку ,, Дніпро-1,, .Поранення отримав у серпні 2014 року , коли виходив з-під Іловайська. Потім лікувався і повернувся на передову. Півроку як Олексій вдома. Та рани нагадали про себе. Тепер чоловіку потрібна реабілітація. Звернувся за грошовою компенсацією але йому відмовили.
   Андрій Добровольский служив разом з Олексієм. Під Іловайськом  отримав поранення хребта. Пережив багато операцій та тривалу реабілітацію. Торік він отримав грошову компенсацію в 31 тисячу гривень. Та вважає , що ця сума замала.
   В обласному Управлянні Нацполіції кажуть, що Добровольський встиг отримати компенсацію  саме напередодні ухвалення ,,Закону про Нацполіцію,, . У цьому документі механізми відшкодування за поранення не визначенні. Зараз розробляють нові доповнення.
   Юристи важають, що бійці мають право на гроші. Для цього є усі законні підстави.
   Біці полку ,, Дніпро-1,. вирішили звернутися до Міністерства внутрішніх справ із колективною скаргою та подадуть заяву до суду.