понеділок, 15 серпня 2016 р.

Прийшла пора поласувати медом


   14 серпня християни відзначили свято Медового Спасу. Наші пращури вважали, що саме після цього дня бджоли починають приносити "неправильний" мед, тому поспішали зібрати останні подарунки маленьких трудівниць. Цей мед вважався особливо цілющим, а вживали його в їжу виключно після освячення в церкві. Медовий Спас відзначали і у Дніпрі – на честь свята влаштували гуляння та щедрий медовий ярмарок.
   За повір’ями, у день Першого Спаса прийнято дарувати один одному баночки з цими ароматним ласощами, пекти медові пряники, варити медовуху. На ярмарку, що розгорнувся в Дніпровському парку Глоби цього добра – хоч відбавляй. Сергій Староконь, голова обласної спілки пасічників розповідає – кожен мед по своєму унікальний, та має власні цілющі здібності. Проте, найсмачнішими бджоляр вважає медопродукти саме нашого регіону. Не тільки смачно, а ще й дуже корисно – запевняють пасічники. Адже мед багатий на вітаміни, мікроелементи та глюкозу. Бджолярі діляться власними секретами гарного самопочуття та лікування цими ласощами.
   Тут і липовий, і гречаний, і трав’яний. Усього на ярмарок зібралися з півсотні пасічників із різних куточків нашої області -  кожен дивує власним асортиментом. Окрім традиційних ласощів, тут можна зустріти й інші цікавинки – наприклад, маточне молочко, пилок, та медовуху. Проте, більшість людей все ж таки схиляються до традиційних медопродуктів. Та і серед медів, розповідають бджоляри, є незвичні. Так, ділиться Володимир Гунько, найкориснішим та унікальним вважають забрусовий мед.
   Свято Медового Спасу проводили згідно традицій – всі смаколики освятили. Тож, кажуть церковнослужителі, цей мед обов’язково приноситиме людям здоров’я та гарний настрій.