пʼятниця, 12 серпня 2016 р.

Будуймо нове життя

   Галузь будівництва в Україні, за словами експертів, не розвивається. На сьогодні в країні нараховується понад чотири тисячі недобудованих житлових багатоповерхівок. В чому причина, та чи можливо змінити ситуацію? 

   Будівництво в Україні у вкрай поганому стані – кажуть фахівці. Адже збудувати щось в нашій  країні дуже важко. Для цього треба пройти багато процедур та витратити чимало часу.
   Та навіть коли орендувати землю та розпочати будівництво все ж вдається, закінчити його вкрай важко. На це просто не вистачає коштів, розводять руками експерти. То того ж, наголошують, знайти інвесторів не просто, бо їм не вигідно вкладати гроші у будівництво в Україні.
   Є проблеми і з автомобільними дорогами. З кожним роком, розповідають спеціалісти, інтенсивність руху зростає на 5%, а це призводить до швидкого руйнування автошляхів.
   Також однією із проблем у будівництві експерти називають постійні зміни у законодавстві. Вони торкнулись навіть державної архітектурно-будівельної інспекції - організації, що контролює дотримання норм на усіх етапах будівництва.
   Тож, аби вирішити проблеми з будівництвом, перш за все потрібно вдосконалити законодавчу систему – говорять експерти. Дати можливість людям вільно будувати та створити вигідні умови для інвесторів. Тільки так, впевнені фахівці, можна посприяти розвитку будівництва в Україні.