середа, 10 серпня 2016 р.

На сумнозвісній Нікопольській дамбі оновили дорогу

   І хоча до капітального ремонту справа ще не дійшла, більшість водіїв вже відчувають різницю між тим що було, і що є зараз.
   Увага! Аварійно небезпечна дільниця дороги. Раніше такий знак зустрічав водіїв при в’їзді на дамбу. Сьогодні ж ця вказівка вже не актуальна.
   Раніше, шлях через Нікопольську дамбу викликав у водіїв лише негативні емоції. Зараз же, більшість автолюбителів задоволені, бо вже дуже довго чекали хоч на якийсь ремонт.
   Проте, є і не задоволені.
   Проект капітальної реконструкції дамби був запланований у 2014-му. Втім, його доведеться чекати аж до наступного року, говорять в обл.автодорі. Причини прості – нема грошей.
   Представники служби сподіваються, що зможуть долучити до фінансування облдержадміністрацію, щоб у цьому році максимально якісно зробити дорогу. Тоді вона зможе прослужити п’ять або сім років.
   Раніше, для більшості водіїв ця дорога була справжнім жахіттям. Майже чотири кілометри аварійного стану. І хоча ситуація стала більш сприятливою для поїздок, капітального ремонту чекати ще досить довго. Проте, більшість водіїв задоволені і тим, що мають зараз.