четвер, 18 серпня 2016 р.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в нашій пам’яті

  Меморіальна дошка на честь воїна АТО тепер нагадуватиме  людям про Сергія Шевчука. Він жив на вулиці Кленовій, в будинку під номером 1. Тут і висить тепер пам’ятна табличка. Загинув чоловік два роки тому, та тільки зараз його цивільній дружині вдалося втілити в життя свою мрію.

   Чимало людей прийшли вшанувати пам'ять бійця, серед них і  військові побратими. Загиблий Сергій був командиром взводу 25ї бригади.
   Як почався конфлікт на сході, Сергій Шевчук потрапив в першу хвилю мобілізації. До цього працював на залізниці заступником начальника команди воєнізованої охорони на придніпровській залізниці. На фронті встиг прослужити 5 місяців. Про те, що сталося лихо, цивільна дружина запідозрила одразу.
   Два роки тому 17 серпня приблизно о 18ї  години Сергія Шевчука не стало. Тоді сепаратисти обстріляли українські війська з градів. Загинув солдат біля селища Нижня Кринка, що на Донеччині. За всю історію боїв на сході, той серпень був найкривавішим.
   Меморіальну дошку вирішили відкрити на роковини смерті Сергія, який до останнього подиху захищав свою Батьківщину.
   Сергій сам зі Львова. Познайомившись з Ганною, переїхав у Дніпро. Тут і прожив останні п’ять років свого життя.  Жінка не стала чекати, доки держава виконає її прохання, а з допомогою волонтерів увічнила память свого чоловіка.
   Дошка виконана у формі України у старих кордонах, де є і Крим, і Донбас, і Луганськ. Це є символом того,  що вона незламна і неподільна.