середа, 10 серпня 2016 р.

Покращення на двадцять мільйонів гривень

   У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті триває масштабний ремонт однієї з будівель. Де взяли кошти на ці роботи та як виглядає вже відремонтований поверх?

   У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті капітальний ремонт не робили з сімдесят дев’ятого. Тепер тут кипить робота. Відремонтувати мають аж чотири житлові поверхи. З одним вже впоралися і навіть встигли заселити людей. Іще на трьох наразі кипить робота. Закінчити планують вже  до нового року.
   Другий поверх, який вже закінчили ремонтувати – сяє, як нова копійка. Тут не тільки свіжий ремонт, а й нові меблі. Мешканцям пансіонату такі зміни до вподоби.
   З державного чи обласного бюджету на ремонт не виділили не копійки, підкреслює радниця голови ОДА – Ольга Горб. Профінансувала проект німецька компанія GIZ, яка тісно співпрацює з український урядом.
   У цьому пансіонаті мешкає більше шестисот людей. Ремонт дасть можливість покращити якість їхнього життя. Загалом в області вісімнадцять подібних закладів, тож у ОДА запевняють,  шукають нові можливості для залучення фінансових донорів, аби провести такі роботи і в інших установах.