четвер, 18 серпня 2016 р.

Найстарішу дитячу лікарню Дніпра реконструюють

   У міському медичному центрі матері та дитини імені професора Руднєва з*явиться новеньке хірургічне відділення, збудоване з нуля, оновлять і корпус педіатрії. Наразі будівельні роботи у повному розпалі, завершити все планують вже за рік. Що саме планують збудувати та реконструювати?

   Ця дитяча лікарня найперша на півдні України. Її заснували ще у 1910-му, за гроші родини відомого купця Івана Алексеєнко.  Головний лікар закладу, Ігор Македонський розповідає,  весь медичний комплекс будували на совість, більшість корпусів й дотепер у гарному стані. Проте, перевірку часом витримали не всі споруди – будівля поліклініки з десяток років була аварійною.
   Наразі аварійну будівлю знесли, нову споруду зводять з нуля. На цьому місці з’явиться сучасний хірургічний комплекс. Оновлюють і корпус педіатрії, там добудовують додатковий поверх. Більшу частину робіт планують виконати вже цього річ.
   Головний лікар мед закладу ділиться, реконструкція комплексу дасть можливість приймати у своїх стінах ще більше пацієнтів. В педіатрії маленькі хворі зможуть знаходитися разом із батьками. А ось у корпусі хірургії з'являться додаткові відділення. Замість двох з половиною тисяч дітлахів на рік, там зможуть проходити курс лікування у два рази більше хворих.
   Всі будівельні роботи проводять коштом обласного та державного бюджету. Здати в експлуатацію реконструйовані корпуси  обіцяють вже восени 2017-го.