четвер, 4 серпня 2016 р.

Збережи природні ресурси – зеконом кошти

   У Дніпрі пройшла зустріч представників облради, німецької компанії  ГІЗ, мешканців будинків з формою власності ОСББ та банківських працівників. Дводенний тренінг присвячений програмам з енергозбереження. Головна мета, поділилися фахівці, розказати людям про можливості фінансування проектів з економії енергоресурсів.
   Раціональне використання енергетичних ресурсів – ось головна мета тренінгу, на який запросили представників ОСББ. Спеціалісти хочуть розказати людям, як втілити у життя програми з енергозбереження та де взяти кошти на утеплення будинків. Зокрема, як отримати грошову допомогу на реалізацію власних проектів.
   Пані Ольга ділиться, у їхньому будинку ОСББ створили лише кілька місяців тому. Та за цей час вже мають купу досягнень. Власними силами привели домівку до ладу. Говорить, тепер зацікавлені утеплити дім до зими. Адже економія зайвою не буває.
   Впевнена, проекти грантової підтримки для людей надзвичайно необхідні. Адже власним коштом  реалізувати масштабні проекти неможливо.
   А ось в будинку пана Сергія ОСББ створили кілька років тому. В конкурсах з енергозбереження участь беруть не вперше. І вже знають, як приємно не переплачувати за комунальні послуги.
   Тепер підготували новий проект – ділиться чоловік – масштабний. Грант, який хочуть отримати, аби здійснити задумане – вісімсот тисяч гривень.
   Загалом тренінг розрахований на два дні. Він перший, та організатори запланували цілу низку подібних. Запевняють, питання енергозбереження важливе для всієї країни. Адже стосується не тільки економії ресурсів, а й коштів людей.