середа, 10 серпня 2016 р.

Більше тисячі учасників АТО цьогоріч поїдуть на відпочинок за рахунок міського бюджету

   Компенсації передбачені програмою «Родина героя». Також відомо – щомісячні виплати отримуватимуть і сім’ї загиблих. Нині у Дніпрі 68 родин, які взяли участь у програмі.

   Відпочити та підлікуватися – дніпровські ветерани АТО тепер зможуть коштами міського бюджету. Так, програмою «Родина героя» передбачена компенсація в розмірі від 4х до 8 тисяч гривень на проходження курсу реабілітації. В міськраді кажуть, в залежності від стану здоров’я бійця, сума може бути збільшена. Додають, програма має неабияке значення, адже тепер відшкодування отримають і бійці, які ще не отримали статус учасника бойових дій.
   Нині відомо – 1136 бійців вже найближчим часом отримають фінансову допомогу на лікування. В міськраді кажуть – програма розрахована і на підтримку сімей загиблих. Так, 68 родин щомісяця отримують компенсацію у розмірі двох прожиткових мінімумів, тобто 2260 гривень. А також до 30 тисяч гривень компенсації передбачено на поховання героя. Загалом на друге півріччя в програмі закладено 16 з половиною мільйонів гривень. Людмила Козловська стверджує - коштів достатньо.
   В міськраді наголошують – фінансову допомогу надають лише за зверненнями. Тож закликають ветеранів АТО прийти до управління. Так, аби отримати компенсацію на лікувальний відпочинок та реабілітацію, треба підготувати відповідні документи: мати з собою паспорт, ідентифікаційний код, довідку про участь в АТО або посвідчення учасника бойових дій, а також довідку від лікаря з інформацією профілю хвороби та санаторію, в якому боєць має пройти реабілітацію.