четвер, 4 серпня 2016 р.

Сучасний та комфортний

   У селищі  Ювілейному будують новий дитячий садок. Дошкільний навчальний заклад облаштують комп’ютерною, музичною та спортивною залою. Чи вдасться малечі вже цього року піти до модернованого садка?
   Пані Юлія мешканка селища Ювілейного. Жінка має трьох дітей. Жаліється, влаштувати малечу до садка тут вкрай важко, усюди страшенні черги. Наймолодший син, Олексій, міг взагалі цього річ залишитись вдома, якщо б у селищі не збудували новий заклад - розповідає Юля.
   Зведення нового садка у Ювілейному розпочали ще у грудні 2014. Із обласного бюджету на будівництво виділили майже 50 мільйонів гривень. У дошкільному закладі планують облаштувати сучасну спортивну, комп’ютерну та музичну залу. Кожна кімната, запевняють підрядники зручна, комфортна та, головне, тепла.
   Загалом у садку можуть навчатися 220 діточок. Це 12 груп різної вікової категорії. А місцеві цей дошкільний заклад взагалі називають унікальним.
   Офіційно здати об’єкт мають у грудні. Та закінчити будівництво підрядник обіцяє раніше. Аби малеча вже з початку вересня змогла навчалась та розважалась у новому дитячому садочку.