понеділок, 22 серпня 2016 р.

Час до школи!

   Наближається свято першого дзвоника. Кожні батьки хочуть аби у їх дітей було усе найкраще. Та чи вистачить на це грошей? Наші журналісти все підрахували та готові розповісти скільки коштує цього року зібрати дитину до школи.

   Діти з нетерпінням чекають на свято першого дзвоника та зустріч з друзями, а батьки вже підраховують скільки цього року їм доведеться викласти зі свого гаманця за нову форму та канцелярію.
   Ірина Кулік разом зі своїм синочком Кирилом вже придбали частину необхідного.
   На канцелярію вже витратили близько трьохсот гривень. Та Ірина каже, що це далеко не все, адже у вересні все одно доведеться купляти ще.
   Ми віришіли піти до магазину канцтоварів із маленьким помічником Артемом та дізнатись скільки коштує стандартний набір до першого вересня. Артем робив покупки на власний розсуд. Ми придбали усе найнеобхідніше до свята першого дзвоника. Зошити у лінію, у клітинку, ручку, олівці та гумку.
   Та канцелярія – це далеко не все, що треба школярам. Більшу частину сімейного бюджету, як правило, витрачають на одяг. Адже діти ростуть, іноді випадково псують речі чи просто зношують їх.
   У середньому на вбрання хлопця треба витратити приблизно 1200 гривень.
   Сьогодні в Інтернеті можна купити усе, у тому числі і канцтовари зі шкільною формою. Вже багато батьків відкрили для себе такій вид шопінгу.
   У зручному, на перший погляд, онлайн-шопінгу також є свої недоліки. Замовляючи товари неможливо бути на сто відсотків впевненим, що отримаєш саме те, що бачив на фотографіях.
   Отже, сьогодні на збори до школи доведеться викласти не менше двох тисяч гривень. І це тільки початок. Надалі потреб та витрат буде не менше.