середа, 31 серпня 2016 р.

Пільги мають та до маршрутки зась.

   Місцеві активісти б’ють на сполох. Запевняють, все частіше люди похилого віку пільгових категорій вимушені сплачувати за проїзд у маршрутках, адже кошти за них перевізникам не компенсують. Для того аби ситуацію змінити та все ж привернути увагу місцевої влади до проблеми вони ініціювали флешмоб – «заплати за бабусю – допоможи міськраді».

   Безкоштовно чи ні – все залежить від водія, переконана Тетяна Петрівна. Жінці вже 89 років та вона й досі нерідко користується маршруткою. Бабуся каже, їздить переважно до рідних чи у лікарню та ділиться, через її поважний вік кошти з неї вимагають дуже рідко.
   Та місцеві активісти стверждують, згідно з українським законодавством право на безоплатний проїзд має кожен пільговик. А це чорнобильці, інваліди війни, діти з багатодітних родин та ветерани АТО. Говорять, водії не рідко нехтують цим, адже безоплатні проїзди перевізникам не компенсують. Запевняють, кошти мають виплачувати з міського бюджету та цього не роблять роками. Для того аби привернути увагу до проблеми в місті проведуть масштабний флешмоб.
   Акцію проведуть у соціальній мережі. Людина яка стала свідком неприємної ситуації має викласти  розгорнуту історію в Інтернет з хаштегом «Заплати за бабусю». Інформацію  збиратимуть впродовж всього вересня.
   Містяни кажуть, ідея це досить цікава та таку ініціативу вони підтримують. Заплатити за проїзд пенсіонера готовий і Віктор.
   Та все ж скільки городян не словом, а ділом підтримають акцію стане відомо вже наприкінці вересня. Переможця визначать по кількості лайків під записом у соціальній мережі.