пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

Іловайськ – яким він був

   Військові, дружини загиблих, їх близькі. Всі прийшли на презентацію книжок про Іловайськ. Кожен з присутніх якимось чином пов’язаний з тими подіями. Чи то сам брав участь, чи хтось з друзів чи рідних, але той біль і жах об’єднують всіх. Євген Положій та Роман Зіненко написали книжки про ті страшні події, та людей що там побували.
   Роман один з тих хто на власні очі бачив все що відбувалося під Іловайськом 2 роки тому, ось чому  його книжка  має назву «Іловайський щоденник», і є документальною. Сам автор говорить, на жаль не зміг записати все що бачив та історії деяких людей, тому і має на меті видати другу частину, де все буде більш докладно і з додатками.
   А от Пан Євген в бою не був, проте опитав близько сотні респондентів щоб мати уяву про те, що ж було під Іловайськом насправді. І те, що почув від очевидців вирішив розповісти в книжці, проте не документальній, обрав для себе іншу стежку, художній виклад.
  Також у процесі написання, до нього прийшла думка видати твір на двох мовах російською та українською, і тепер, говорить, не жалкує.
   Це не перший і не останній захід присвячений подіям під Іловайськом.
   Всі книжки що привезли з собою автори майже одразу розкупили, а це не може не радувати, діляться чоловіки, адже, якщо люди цікавляться цими подіями, то їм небайдужа доля країни та своїх земляків.