понеділок, 29 серпня 2016 р.

Герої готуються

   В Києві та Харкові вже пройшли спортивні змагання, в яких взяли участь бійці, що перенесли тяжкі травми. Тепер дійшла черга і до Дніпра. Сильні та мужні військові вже відвідали перше тренування. Також долучилися до нього і люди з обмеженими можливостями, які не служили в АТО. «Ігри героїв», тобто самі змагання відбудуться вже у кінці жовтня. Тож як готуватимуться до них в найближчі кілька місяців – далі?

   «Ігри героїв» - проект спрямований на захист прав людей з обмеженими можливостями – ділиться радниця голови ОДА Ольга Горб. Спочатку бійці після травм та люди з обмеженими можливостями проходять тренування під наглядом фахівців, удосконалюють свою фізичну форму, тренують силу, витривалість, гнучкість та інші спортивні якості. А вже потім переходять до змагань один із одним.
   Проект вже втілили в життя в Києві та Харкові – розповідають організатори. І підкреслюють - він не обмежується лише фізичними змаганнями.
   Юрій  - один з тих, хто в «Іграх героїв» вже не новачок. Брав участь у змаганнях двічі, протез ноги, ділиться, йому жити не заважає. Тепер приїхав до Дніпра. Говорить, має на меті допомогти місцевими хлопцям повірити у себе та досягти
   Бійці з Дніпропетровщини, які тільки починають тренування, впевнені, займатися спортом ніколи не пізно. Серед таких - пан Володимир, воїну в Дебальцево танк переїхав ногу. Сильних побоювань щодо занять спортом чоловік не має.
   Дмитро ділиться, тренування, які їх очікують не з легких. Раніше займався спортом, але не професійно. На питання, чому вирішив взяти участь в проекті відповідає не без жартів.
   Тренер Юрій, що готуватиме хлопців до змагань пояснює, Кросфіт, це тренування, на всі спортивні якості. Але заняття з цими хлопцями для нього трохи відрізнятимуться від звичних.
   Дату змагань «Ігри героїв» призначили вже на двадцять дев’яте жовтня. А в майбутньому – підкреслили організатори – мають на меті провести все всеукраїнські, або навіть всесвітні змагання такого плану.