середа, 24 серпня 2016 р.

Яким був шлях до незалежності?

   Проаналізувати його можна, відвідавши виставку присвячену цій історичній події. В експозиції представлені копії документів від козацької доби до сьогодення. Де та коли можна ознайомитися з історичними та знаковими паперами?

   Як важко українцям далася незалежність – ні для кого не секрет. Документальне підтвердження боротьби нашого народу за свободу та самостійність можна побачити на виставці, що відкрилася в будівлі Дніпропетровської ОДА.
   Експозиція виставки - сімдесят чотири кольорові фотокопії. Тут документи із обласного та центрального архівів України.
   Особливо гостро розгорнулася боротьба за самостійність в козацькі часи – розповідає пані Ольга. На виставці є документи ще з сімнадцятого століття, які підтверджують  прагнення наших предків-козаків до свободи та незалежності. Є тут і фотокопії і більш сучасних документів, але не менш важливих. Наприклад, акт проголошення незалежності України. Є і фото, що демонструють, як до цього рішення прийшли.
   Софія вже ознайомилася з експонатами виставки. Вважає, документи представлені на ній унікальні та цікаві.
   Святкові дні виставка пробуде в будівлі ОДА. А далі повернеться до державного архіву дніпропетровської області  і чекатиме відвідувачів вже там. Також переглянути експозицію можна на сайті установи.