пʼятниця, 12 серпня 2016 р.

Інтелектуальний відпочинок для обдарованих

   Молодіжний табір для найактивніших студентів області проведуть у Дніпрі. Впродовж 3х днів з учасниками працюватимуть бізнес-тренери, а також спеціалісти в областях політики, психології, соціології та спорту.  Організатори сподіваються, під час тренінгів та майстер-класів у студентів з’являться нові ідеї проектів.

   Сучасні студенти вчаться навіть під час літніх канікул. В цьому впевнена Марина. Дівчина студентка НГУ. І в майбутньому планує стати успішним викладачем. На думку Марини, університетські знання – то добре, проте не менш важливий саморозвиток.
   Саме такі можливості дівчина знайшла у таборі Терра Нова. Молодіжний табір в Дніпрі влаштовують вже другий рік поспіль. Збирають найактивніших студентів області. Цьогоріч в програмі візьмуть участь 110 щасливчиків. Організатор заходу, Ганна Браткова ділиться – студенти пройшли суровий відбір. І в табір поїдуть – наймотивованіші до змін в країні. Тож, і підхід до навчання застосують інноваційний.
   Час на відпочинок у студентів буде також, обіцяють організатори. Участь в таборі повністю безкоштовна. Так, донорською організацією виступило німецьке представництво GIZ. А ось до відбору учасників долучилася обласна влада. Так, цьогоріч, вперше до табору поїдуть студенти зі всієї Дніпропетровщини.
   Учасників розподілили на 2 зміни. Студенти першої групи поїдуть до табору вже наступного тижня.