понеділок, 22 серпня 2016 р.

Спорт це рух, а рух це життя

    Цими вихідними за ініціативи спортліги АТО відбулося змагання з мініфутболу. Кількість команд вразила організаторів, їх нарахували аж 11.

   Стадіон «Трудові резерви» переповнений  чоловіками.10 година ранку, а хлопці вже готуються. Хтось прийшов сам, хтось зі своїми уболівальниками, але кожен налаштований на перемогу. Всі зібралися тут задля того щоб пограти в футбол. Така гра єднає, говорить пан Олександр.
   Серед учасників є і бійці СБУ та полку Азов, що брали участь у бойових діях на сході. Тепер їх єднає зелене поле та м'яч, і якщо потрібно відступити, то лише для того, щоб захистити свої ворота від голу. Такі заходи цікаві та потрібні, ділиться Денис, адже насамперед підтримують здоров'я у гарному стані.
   Для того щоб хлопці звикали до мирного життя та мали можливість з користю провести  дозвілля зі своїми близькими в місті і організовують такі спартакіади та турніри. Футбол – це не перша дисципліна у якій змагаються молодики, і не остання, далі буде, обіцяють організатори.
   Проте у футбол грали не лише хлопці, поруч з ними змагалися і дівчата. Пані Ірина каже, прогавити можливість пограти у футбол просто не могли, тим паче, що завжди підтримують такі турніри. Тому дівчата налаштовані серйозно і за перемогу збираються поборотися.
   На переможців чекали цікаві призи, та купа задоволення. Тому навіть ті кому не вдалося зайняти призові місця, отримали настрій на весь день. Попри те, що учасники входили до складів різних команд, головне те, що так було лише під час гри, після неї всі,  як і раніше стали по один бік поля.