субота, 20 серпня 2016 р.

Ми пам’ятаємо

   2 роки тому сталися жахливі події на сході України біля міста Іловайськ, які пізніше назвуть Іловайським котлом. В приміщенні ОДА з нагоди річниці тих подій організували фото виставку.

   Іловайський котел. Одна з найгарячіших точок за весь час анти терористичної операції. Точна кількість жертв тих подій і досі невідома. За офіційними даними, їх близько 400-сот. 29 серпня вже традиційно вшановують пам’ять загиблих у тих подіях. З цієї нагоди в ОДА організували виставку фотографій, де зображені як звичайні люди, так і військові, яким довелося пройти через Іловайський котел.
   Іван - один з тих, хто побував у цьому пеклі. Тож знає не з газет про те, що відбувалося тоді під Іловайськом. Говорить, фотографії повністю не передають тих переживань та емоцій, проте війна - це не кіно і другого дубля там не зробиш. Впевнений - така виставка потрібна, адже люди повинні знати своїх героїв і про той жах, що відбувався там насправді.
   Такі виставки особливі для тих, хто брав безпосередню участь у боях, ділиться пан Іван. Адже на фото побратими, знайомі, товариші. І деяких вже, нажаль, з нами немає.
   Після виставки планується також презентація книжок про Іловайські події. 29 ж серпня відбудеться панахида на краснопільському кладовищі та траурна хода від площі героїв майдану до музею АТО.