середа, 10 серпня 2016 р.

Не відпустив

   У Кам’янському чоловік так не хотів розлучатися, що підірвав вибухівкою і себе, і дружину. Про це повідомляють міські працівники поліції. Подружжя знаходилось у стані розлучення, але чоловік був проти та погрожував дружині розправою. Після трагедії сиротами залишились двоє малих дітей.

   Вибух пролунав о першій ночі. Все сталося на вулиці Івана Сірка, 8, в десяти метрах від багатоповерхівки. Про інцидент повідомили випадкові свідки. У поліції кажуть, на місці трагедії знайшли два трупи з численними осколковими пораненнями. Від вибуху постраждали чоловік та дружина. Йому було 25 років, їй 27 років. Поліцейські розповідають - на момент трагедії подружжя знаходилося у процесі розлучення.
   Родичі загиблої діляться, чоловік неодноразово їздив у зону АТО в якості волонтера. Та все ж звідки у нього вибуховий пристрій, наразі з’ясовує слідство. Також бабуся загиблої запевняє - сім’я була благополучною та припускає, себе та дружину глава сім’ї підірвав, бо розлучатися категорично не хотів.
   Після трагедії сиротами лишилося двоє маленьких дітей. Хлопчик дев’яти років та дівчинка, якій виповнилися лише чотири. За словами поліцейських, діти не постраждали. На момент трагедії вони були вдома. У правоохоронних органах повідомили, наразі взяти опіку над малечею планує їхня тітка.
   Наразі правоохоронці встановлюють вид вибухового пристрою і всі обставини злочину. Відкрито кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство двох або більше осіб"