середа, 10 серпня 2016 р.

У Дніпрі продовжують ремонтувати дороги

   До кінця року в місті відновлять автошляхи  не менше, ніж на 20 вулицях – обіцяють у міській  раді. Наразі ж ремонтні роботи розпочато на проспекті Богдана Хмельницького, там замінюють трамвайні колії, відновлюють дорожнє покриття проїжджої частини та тротуарів, прочищають зливівки.

   З кілька десятків одиниць техніки, робочі працюють у дві зміни – тут роботи вщухають тільки вночі. За даними міської ради, на проспекті Богдана Хмельницького востаннє ремонтували дороги  аж у 2011-му. Коли ж відновлювали саме цей відрізок проспекту – кажуть, взагалі невідомо. Благоустрій ділянки проводять комплексно.
   Наразі на проспекті відновлюють трамвайні колії, ремонтують покриття проїжджої частини та прочищають зливівки. Фахівці запевняють:  останнє – дуже важливо, адже стічні споруди тут у занедбаному стані – забиті брудом та сміттям. Міський голова ділиться планами на майбутнє – незабаром у Дніпрі з’явиться спеціальна техніка для проведення таких робіт.
   Загалом, у 2016–му на поточні та капітальні ремонти з міського бюджету виділили 650 мільйонів гривень. Сума чимала, кажуть посадовці, тож до кінця року планують відновити ще з 2 десятки вулиць. А саме на цьому проспекті роботи обіцяють завершити вже за кілька місяців –  проїжджу частину відремонтують до 15 жовтня, тротуари – до 1 грудня.