четвер, 11 серпня 2016 р.

Батьківський клопіт

   В Дніпровських садочках, аби зарахувати дітей до чергОвої групи, вимагають довідку з місця роботи батьків – про це нашу редакцію повідомили самі містяни.  Проте не всі матері можуть надати необхідні документи. В дошкільному закладі ж кажуть – місць для всіх охочих ходити до вечірньої групи – просто не вистачає. Тож, і вимагають папери.

   Маленькому Тимкові чотири рочки. З двох він ходить до дитячого садку. У вересні його повинні перевести з ясел до молодшої групи. Мати хлопчика, пані Ольга, бідкається – група працює до 17.30. А її робочий день закінчується о 6й. І забирати малюка – нікому. У садку працює і чергОва група – до 19.00. Проте, жінка каже – потрапити до неї – непросто.
   Поки спілкувалися з матусею – до нас вийшла і завідуюча садочком, Світлана Ярошкіна. Знімальну групу бачити була не дуже рада. Каже – ніяких документів від батьків не вимагає, а тільки просить. І взагалі, всі питання вони вирішать з батьками за зачиненими дверима.
   Щоправда потім пані Світлана пояснила – документи просить, бо дуже багато бажаючих віддати дітей до вечірньої групи.
   Пані Ольга ж каже, довідку нині надати – не може.
   Тим часом нас запрошують до садку – завідуюча демонструє документи, довідки з графіком роботи, які подали інші батьки. Вже з два десятки. Додає – якщо матері не можуть надати необхідні папери – пропонує написати заяву. Тоді, каже, якщо буде вільне місце – малюка зарахують до вечірньої групи.
   А ось представники міськради кажуть, за законом про дошкільну освіту, батьки взагалі не зобов’язані подавати довідки з місця роботи. Заяви – достатньо.
   Тож, матуся Тимка, пані Ольга каже – свої права та права дитини буде захищати. Проте сподівається, що до чергової групи її малюка все ж таки зарахують за заявою, як це і вказано у законодавстві.