середа, 10 серпня 2016 р.

Вік живи – вік навчайся


   Це правило працює й коли з’являються нові закони, яких потрібно дотримуватися. Згідно до змін у законодавстві, тепер держслужбовці подаватимуть нові декларації в електронному вигляді. Також є зміни і у структурі документу. Аби навчити посадовців правильно працювати з новими формами, до Дніпра приїхали профільні фахівці.

   Система електронного декларування захистить чесного держслужбовця – впевнені фахівці. Вступить вона у дію вже з п’ятнадцятого серпня. Спеціалісти сподіваються, нововведення допоможе боротися з корупцією.
   Тетяна Шкребко –заступник директора департаменту контролю та перевірки декларацій Національного агентства запобігання корупції
   На подачу декларацій у новому вигляді чиновники, прокурори та слідчі матимуть шістдесят днів. Перевірятимуть їх правдивість не органи фіскальної служби, як раніше, а – національне агентство з питань запобігання корупції. А що ще нового з’явиться у структурі декларації?
   Приїхали дізнатися про новації й посадовці, які вже невдовзі заповнюватимуть електронну форму.  Для цього по всій Україні проводять спеціальні тренінги. Олексій Новіков - один з тих, хто прийшов на зустріч за інформацією. Запевняє, корупцію в Україні переможемо, коли хабарів не даватимуть. Та все ж, сподівається, нове декларування теж зробить свій внесок у боротьбі з нечистими на руку.
   Пан Юрій цікавився змінами ще до тренінгу. Та, підкреслює, поки що нововведення оцінити важко.
   З першого січня, за новою системою, декларації представлятимуть вже всі посадовці та публічні особи, від президента України та вищих урядовців держави до дрібних чиновників та поліціянтів. Фахівці наголошують, впровадження електронного декларування є однією з умов для отримання безвізового режиму Україною та отримання чергового траншу від МВФ.