пʼятниця, 26 серпня 2016 р.

Алея Героїв

   Біля Дніпропетровської облдержадміністрації  відкрили дві меморіальні плити загиблим бійцям 42-го батальйону. На них викарбувані прізвища 31 солдата, одинадцятеро з них пройшли Іловайський котел.
Всі вони добровольці з Кіровоградської, Запорізької, Полтавської і Дніпропетровської областей. Вшанувати їхню пам'ять прийшли військові побратими та родичі.
   Війна на Сході забрала багато життів. Впродовж двох років всіма силами наші солдати боронять українські кордони від посягань терористів.
   Олександр загинув у серпні 2014-го. Тоді на полі бою полягло багато бійців. Вшанувати пам'ять товаришів прийшов і колишній фронтовик  Олексій разом зі своєю сім’єю. Він теж служив у 42-му батальйоні. Тоді, наприкінці червня, через поранення від міни його госпіталізували.
   Олексій відслужив три місяці і повернувся до мирного життя. Донечка Олексія Софія прочитала вірша, який нікого не може залишити байдужим
   Сліз було не стримати. Пекло, через яке пройшли наші солдати і їхні родичі не зрівняти ні з чим.
   Пам’ятні плити на Алеї Героїв нагадуватимуть про бійців 42-го окремого мотопіхотного батальйону, які загинули під час кривавих подій в Іловайську у 2014 році та в ході бойових дій протягом 2014-2016 рр.