понеділок, 22 серпня 2016 р.

У Дніпрі відбулись урочистості з нагоди відзначення другої річниці створення 43-го окремого мотопіхотного батальйону "Патріот"

   З початком російської агресії на сході - патріоти Дніпропетровщини не залишились остронь захисту Батьківщини. нашої країни. Лише з добровольців 43-й батальйон сформувався у рекордний термін - два тижні.

   У зону АТО бійці 43-го батальйону відправились 4-го жовтня. І там - без ротації - воювали 14-ть місяців! "Патріоти" тримали контроль над стратегічною ділянкою траси тепер вже Бахмут - Донецьк та "закріпились" на 25-му блокпості. Воювали  і поряд з селищами Золоте, в районі Майорського, що в чотирьох кілометрах вид окупованої Горлівки, і в Авдіївці, і в селищі Новгородське. Серед тих - хто пройшов пекло цієї вийни  і Олександр під позивним Дід на момент війни чоловік був вже не призовного віку.
   Наймолодшому бійцю батальйону - 22.  Свою срочку він відслужів на єдиному  Українському підводному човні "Запоріжжя", що базувався у Севастополі, як раз перед початком війни. І тому каже хлопець після анексії Криму  - не зміг залишитись удома на дивані.
   Підтримати та привітати бійців прийшли не лише рідні, а й волонтери - які відвезли на фронт не один цінний вантаж.
   Віддали шану і загиблим. На їхню честь  поряд з Дніпропетровською облдержадміністрацією з’явилась ще одна меморіальна дошка. Тих, хто ціною свого життя, захистів мир у нашому місті, згадали молитвою
   Керівництво батальйону нагородило бійців орденами та грамотами, побажавши усім мирного неба над головою, міцного здоров'я  та довгих років життя.