середа, 20 липня 2016 р.

Приїхав за підозрою у скоєному злочині – а його не чекали

   До Дніпропетровської обласної прокуратури розібратися, у чому саме його звинувачують завітав помічник депутата Надії Савченко Юрій Штефан. Чоловік каже, його сюди давно кликали, проте ж в установі говорять – нічого не знають.

   Дев’ята година ранку, Дніпропетровська обласна прокуратура. Громадський активіст та помічник нардепа Надії Савченко приїхав до установи, для того, аби отримати підозру у злочині. Олександр Штефан каже, що скоїв  – не розуміє, та винним себе не вважає. Проте, говорить, сюди його та інших фігурантів справи кликали і не раз.
   Роз’яснює подробиці справи адвокат – каже, активіста підозрюють у хуліганстві, скоєному 2 роки тому. Проте, говорить, доказів тому він не бачив.
   Проконтролювати процес приїхала і Надія Савченко. Каже, сподівається на прозоре слідство.
   У прокуратурі ж візиту активістів здивувалися – кажуть, нікого не чекали, підозру вручати не збиралися. Всередину людей не впустили – залишили чекати у холі. Трохи згодом до візитерів вийшов процесуальний керівник  Юрій Калін. Говорить, люди звернулися не за адресою.
   Та з часом, Юрій Калін погодився розібратися у деталях. Запросив візитерів до установи  на розмову із обласним прокурором. Щоправда переговори проводили за зачиненими дверима, журналісти залишились зовні.
   Десь з годину тривали переговори із обласним прокурором. Після чого до журналістів знову вийшов Юрій Калін.  Каже, всіх фігурантів справи – вислухали, незрозумілі деталі – з’ясували. Проте, розповідати подробиці відмовився.