четвер, 21 липня 2016 р.

Смертельне ДТП на Слобожанському проспекті

   12го липня трагічно загинула Олена Шепелєва. Дівчина перетинала проїжджу частину по нерегульованому пішохідному переходу, коли зі слів свідків, з’явився чорний позашляховик.
В результаті зіткнення – 19річна Олена загинула. Родичі дівчини б’ють на сполох, кажуть водій машини й досі  на свободі.
   У вівторок 12го липня, після довгого робочого дня Олена Шепелєва, як завжди, поспішала додому. Дівчина переходила Слобожанський проспект по пішохідному переходу, коли, як стверджують свідки, з’явився чорний позашляховик. Зіткнення було неминуче.
   В результаті ДТП 19річна Олена загинула на місті. Родичі дівчини й досі не можуть повірити в те, що сталося. Розповідають, Олена незабаром мала вийти заміж, чекала на хлопця з АТО. Наречений й нині захищає околиці Маріуполя від бойовиків. Тим часом, водій позашляховика на свободі – кажуть сестри загиблої. Додають – нині мріють лише про справедливе покарання для винуватця ДТП. Кажуть – водій позашляховика пропонував їм гроші.
   Та більш за все родичі загиблої хвилюються, що справа може не дійти до суду. В головному управління поліції області заспокоюють – нині вже відкрито кримінальне провадження за фактом ДТП, проводяться слідчі дії. Зі слів Ганни Старчевської – на  суддівському столі справа опиниться впродовж місяця.
   Тим часом сестри загиблої намагаються привернути увагу до стану доріг у Дніпрі. Так, на їхню думку – трагедія сталася через відсутність світлофору на пішохідному переході. Адже на Слобожанському проспекті завжди досить активний рух автомобілів і пішоходам доводиться перетинати 8-полосну дорогу на свій страх і ризик.
   Слобожанський проспект вважають чи не найбільш аварійним в Дніпрі. Так, за статистикою Головного управління поліції області впродовж 2015го року на ньому сталося 291 ДТП. Загинуло 5 людей.