четвер, 28 липня 2016 р.

Збережи своє життя.

   До Всесвітнього дня боротьби з гепатитом у Дніпрі влаштували безкоштовну перевірку на вірус. Провели її на головній площі міста аби долучити якомога більшу кількість людей.
Результати аналізів люди отримали миттєво та мали можливість проконсультуватись у лікарів. 
   В Україні близько 8% населення живуть з гепатитом С – вірусною інфекцією, що вражає печінку. Інфіковані пацієнти тривалий час не відчувають жодних симптомів – кажуть лікарі. А коли ж вони з’являються, вилікуватись дуже складно, – наголошують медики. Тож радять своєчасно виявляти захворювання.
   Підхопити вірус гепатиту С можна під час статевого контакту та через кров. Заразитися можливо навіть на процедурах у  тату-салонах чи манікюрних кабінетах – розповідають фахівці. Саме тому, говорять, варто бути вкрай обачними.
   Зважаючи на кількість небезпек, підхопити вірус може будь-хто. Тож аби заохотити містян здати кров для перевірки на гепатит С, у Дніпрі влаштували безкоштовну акцію. До мобільного пункту прийшла і пані Галина. Говорить, за станом свого здоров’я потрібно завжди слідкувати.
   А ось пані Наталя вже успішно вилікувалась від гепатиту С. Про діагноз, розповідає, дізналась випадково, коли потрапила у лікарню. Каже, лікування пройшло  швидко.
   Жінка радить кожному пройти перевірку. Бо, говорить, на власному досвіді переконалась, що своєчасне виявлення хвороби допомагає вберегти життя.