четвер, 21 липня 2016 р.

Нова поліція – нові керівники

   Аби обрати достойних – всіх, хто раніше обіймав високі посади, направили на переатестацію. Аби слідкувати за її прозорістю на конкурсній основі відібрали членів атестаційної комісії.
До однієї з таких, що перевіряє керівників з Дніпропетровської області потрапили і два правники – Юлія Сегеда та Василь Підлужний. Та пробули там недовго. Незабаром після початку роботи їх послуги стали не потрібні. Два  дні і все – ось скільки відпрацювали Дніпровські правники у Києві на переатестації керівного складу правоохоронних органів рідного регіону. А далі  - розповідають – результат першої співбесіди визнали недійсним. Бо один з членів  атестаційної комісії не був затверджений Начальницею Національної Поліції Хатією Деканоїдзе. Тож, на деякий час роботу призупинили і всіх розпустили. А коли подзвонили повідомити про нове засідання – підкреслили, на Дніпровських юристів там вже не чекають.
   Юлія Сегеда та Василь Підлужний запевняють, виключили їх саме тому, що знаються на праві та писали до  атестаційних справ «окремі думки».
   Та не задоволені ситуацію не тільки виключені з комісії активісти.  Артем Романюков - що продовжує працювати  - на своїй сторінці в соцмережі написав:
   Що цікаво – діляться юристи, напередодні прес-конференції їм зателефонував начальник кадрової служби обласного управління поліції. Запевнив, двадцять шостого липня їх запрошують продовжити роботу в комісії в Києві. Правники наголошують, обов’язково поїдуть. Та головне, аби ця інформація не виявилася не точною.
   Правники нагадують, свій внесок в очищення правоохоронної системи може внести кожен. Якщо маєте відомості про зловживання чи нехтування службовими обов’язками правоохоронцями - можна заповнити форму та поділитися інформацією на сайті дніпропетровської обласної поліції. Повідомлення може бути як авторським, так і анонімним.