четвер, 7 липня 2016 р.

Найнеобхідніщі спеціальності в Україні

   Україні необхідні висококваліфіковані фахівці технічних спеціальностей. – Про це завила Міністр освіти і науки України – Лілія Гриневич у Дніпрі.
Тут вона взяла участь в засіданні Асоціації ректорів вищих технічних навчальних закладів
   25 ректорів вищих навчальних закладів на чолі з Міністром освіти і науки України – Лілією Гриневич міркували, яким саме має бути сучасний абітурієнт. Зі слів фахівців – нині учні все рідше обирають технічні та природничі професії. В той час – саме такі кадри конче необхідні для виведення України з кризи – каже Лілія Гриневич. Міністр освіти і науки також зазначила, що цьогоріч система вступу абітурієнтів проходитиме за принципом широкого конкурсу.
   Окрім цього незабаром на абітурієнтів чекатимуть зміни в проведенні Зовнішнього незалежного оцінювання. Так, зі слів фахівців, система тестування – не може повною мірою визначити рівень знань учня. Тож, ЗНО 2017 року може містити не тільки тести, а й відкриті питання.
 Лілія Гриневич також зазначили, що нині міністерство освіти і науки працює над концепцією нової української школи. Система середньої освіти, каже фахівець, повинна відповідати всім особливостям виховання сучасної дитини, та не просто давати всі необхідні знання, а й формувати особистість. Концепцію нової школи обіцяють презентувати вже в серпні цього року.