четвер, 28 липня 2016 р.

Чемпіонат сили та майстерності

   Вихідними у Дніпрі провели обласні змагання із стріт воркауту. За звання кращого та можливість представляти Дніпро у всеукраїнському етапі конкурсу боролися близько пів сотні спортсменів.

   Сильні, спортивні та витривалі. Саме таких учасників зібрали цьогорічні обласні змагання з  воркауту. До участі запросили спортсменів з усієї області. Усі вони  боролися за можливість представляти Дніпропетровщину на всеукраїнському етапі конкурсу, а також ділилися досвідом. 
   Спробувати свої сили у цьогорічних змаганнях вирішила й команда з Новомосковська. Хлопці кажуть, регулярні та виснажливі заняття це вже не хобі, а їхній стиль життя. Разом вони займаються понад 3 роки та діляться, секрет їхнього успіху у правильній мотивації. 
   Загалом учасники змагалися у декількох номінаціях. Це силові дисципліни на бруссях, стріт – ліфтинг та найочікуванішим  став - силовий фрістайл. Тут учасники не лише демонстрували гарну фізичну підготовку, а й користувалися акторською майстерністю. Загалом серед критеріїв оцінювання судді виділяють три основні. 
   Бажаючих покращити фізичну форму та долучитися до здорового способу життя.
   Також суддя ділиться, для того аби опанувати складні елементи на бруссях чи турніках потрібно займатися не менше року. Тренування починають в підлітковому віці та є спортсмени які вперше взялися за перекладену вже в 50 років. Самі учасники переконані, Воркаут не має вікових або ж гендерних обмежень. Відтак й цього разу на рівні з хлопцями свої вміння продемонструвала команда дівчат.
   Всеукраїнський етап конкурсу розпочнеться вже 27 серпня. Та учасники переконані, стати кращим в країні та достойно представити область це звичайно добре.