неділя, 31 липня 2016 р.

Залізний кінь, дорога, швидкість та одна спільна мета

   Патріотичний мотопробіг за єдність України та Криму влаштували аби вкотре  нагадати –наша держава єдина. Стартували хлопці 26 липня у місті Ужгород та наразі доїхали до Дніпра. 
   Тисяча двісті кілометрів вже позаду. Наразі близько сотні патріотів на байках заїхали до Дніпра. Наше місто зустріло масштабний мотопробіг.
   Дещо втомлені але щасливі. З українськими прапорами та патріотичним настроєм байкери проїхали вже пів України. За плечима 9 міст та 7 областей. Чоловіки кажуть, на своєму шляху зустрічали чимало цікавих людей, з багатьма поспілкувалися, адже головна мета пробігу – привернути увагу до національної проблеми.
   Усього за час поїздки участь у мотопробігу взяло понад дві сотні патріотів. Серед них й Дмитро. На байку чоловік вже понад 30 років. Ділиться, до цієї подорожі він не готувався. З собою захопив лише необхідний мінімум та гарний настрій.
   Місцеві байкери зустріли мотоколону ще на кордоні Дніпропетровської області та супроводжували по місту. На березі Дніпра всі разом підкріпилися смачною кашею та поділилися враженнями. Є що сказати і Ерфану. За національністю він кримський –татарин, разом з байкерами їде у якості пасажира. Каже, країну проїде для того аби показати своїм землякам з півострова – про них не забули.
   Всього декілька годин на спілкування та згодом байкери рушать далі та вже у новому складі. У Дніпрі до колони приєдналися місцеві патріоти. 
   Попереду у байкерів ще 3 міста- курс тримають на Чонгар. Там вони планують встановити український та кримсько – татарський прапори.