четвер, 21 липня 2016 р.

Боротьба із наливайками продовжується

   У Дніпрі знесли черговий незаконний торгівельний павільйон. Що знаходився посеред жилих будинків та не мав ліцензії на продаж алкоголю. Власник об’єкта демонтаж вважає незаконним.
Бо, говорить, приміщення здавав в оренду, та, як запевняє, не має уявлення про якісь проблеми із документами.
   Посеред жилих будинків розташувалось кафе розміром понад 100 квадратних метрів. Літня тераса знаходиться під парканом сусідів. Які постійно скаржаться на гучну музику та п’яних відвідувачів. Звернувши увагу на ці скарги міськрада вирішила знести цей об’єкт. Бо, говорять, працює ця наливайка незаконно, не маючи ліцензії на продаж алкоголю.
   Під час демонтажу на місце приїхав власник павільйону. Розповідає, цей об’єкт він здавав в оренду. Про відсутність дозволу на продаж алкоголю, запевняє, не знав. Та зі всіма іншими документами, говорить, у нього все гаразд. Тож не розуміє чому його власність зносять навіть не попередивши.
   Та комунальники пояснюють: об’єкт, на роботу якого дійсно є документи, вони не чіпали. Демонтують лише майданчик, який використовували у якості літньої тераси.
   Аби не допускати подібних ситуацій юристи радять заздалегідь подбати про всі папери. Та якщо здаєте своє майно в оренду, все ж цікавитись чим саме займається орендатор.  Адже без наявності договору оренди,  відповідати за порушення закону буде власник МАФу. Тож правозахисник радить вчасно реагувати на приписи та виправлять недоліки.
   Нині у Дніпрі вже знесли більше двадцяти незаконних наливайок. У найближчих планах очистити місто ще від десятків таких об’єктів Тож якщо ви бажаєте вберегти своє майно від демонтажу юрист радить заздалегідь подбати про всі необхідні документи та дозволи.