четвер, 7 липня 2016 р.

Алергіки, стережіться!

   Зовсім скоро розпочнеться третя, та одна з найстрашніших хвиль алергії – на амброзію. Ця недуга, одна з найпоширеніших серед всіх хвороб.
За прогнозами фахівців всесвітньої організації охорони здоров’я вже за 15 років на алергію страждатиме половина населення землі. Чи можна попередити це захворювання, та що робити, якщо вас вже підкосила алергія?
   Пилові кліщі, амброзія та котики – це топ 3 найпоширеніших алергенів. Фахівці кажуть, від цієї недуги уберегтися складно – адже загроза може підстерігати вас будь-де. За останні 20 років кількість хворих на алергію зросла більш ніж втричі, виною тому виступає ряд факторів.
   Чи не у кожній родині є свій мученик алергії – скаржаться люди. Кажуть, лікуванню майже не піддається, ускладнень від хвороби – чимало.
   А ось пані Таїсія намагається уникати алергену. Розповідає, страждають на цю недугу усією родиною, сама ж жінка – погано переносить сонячне проміння.
   Всіх алергенів у світі – не зрахувати, говорять лікарі. Проте більшість людей страждають саме на поліноз – це сезонна хвороба, причиною якої реакція на пилок рослин. Фахівці виділяють 3 хвилі цієї так званої «сінної лихоманки». Наразі ми – на порозі останньої.
   Алергія тяжко піддається лікуванню, проте, говорять фахівці, терапія існує – але її потрібно проводити у період ремісії. У самий же розпал лихоманки – лікарі рекомендують дотримуватися кількох правил. А саме: їсти дієтичні продукти, після кожної прогулянки вулицею приймати душ та промивати очі, носити сонцезахисні окуляри – для того, аби алергени менше потрапляли на слизову ока, та не відчиняти вікна зайвий раз.  А для того, аби попередити хворобу радять в першу чергу дотримуватися здорового способу життя.