середа, 20 липня 2016 р.

Є результати

    Окружна виборча комісія в Дніпрі опрацювала 100% протоколів. Нині вже відомо, переможцем на проміжних виборах до Верховної Ради стала Тетяна Борисівна Ричкова.

   Найшвидші. Дніпровська окружна виборча комісія першою серед 7 українських округів підрахувала голоси. Зі слів голови ОВК, Олександра Литвина, близько 10ї години вечора комісія вже мала всі протоколи з виборчих дільниць. Нині ОВК опрацювала 100% протоколів. Тож, наразі можна говорити про офіційні результати перегонів.
   Всупереч прогнозам експертів – вибори у Дніпрі по 27му округу пройшли без значних порушень – розповідає Олександр Литвин. Не було провокацій і під час підрахунку голосів. На думку голови ОВК, це через належну охорону комісії. Адже з моменту отримання бюлетенів за порядком роботи та безпекою членів ОВК слідкував спецпідрозділ «Січеслав». Проте, додає, пан Олександр, незначні непорозуміння все ж таки були. Зокрема довірена особа одного з кандидатів в народні депутати подала прохання про невизнання виборів на окремій дільниці. Щоправда заява не отримала належного підтвердження.
   Нині окружна виборча комісія продовжує формувати підсумковий протокол. Зі слів Олександра Литвина, вже у середу, 20го липня, члени виборчої комісії  27го округу передадуть протоколи центральній виборчій комісії, яка знаходиться у Києві.