середа, 13 липня 2016 р.

Самозахист підприємців проти міськради

   Власники мафів жаліються, мовляв їхні кіоски демонтують незаконно. Ба більше – увозять в невідомому напрямку. Підприємці навіть збираються писати листа Президенту. В міськраді ж тим часом  звітують – все йде за планом.
Кіоски зносять згідно правил і підприємців напередодні повідомляють про демонтаж.
   Із заявою про тиск та незаконний демонтаж мафів – звернулися до журналістів підприємці. Кіоскери кажуть, їхні мафи по вулиці Новокримській 18го червня зносили вночі. А, коли підприємці вступилися за власне майно – на них пішли представники муніципальної гвардії.
Представники міськради стверджують – всі кіоскери про демонтаж мафів були попереджені.    Але під час планового зносу мафів – бізнесмени влаштували провокацію – каже Руслан Мороз.
   Нині ж представники самозахисту підприємців жаліються - з ними у міськраді взагалі відмовляються співпрацювати. Зокрема не реєструють їхні кіоски. В управлінні реклами та торгівлі міськради  кажуть – неодноразово зверталися до Самозахисту підприємців. Проте ті не бажають йти на поступи та погрожують мітингами. Тож, упередженість управління стосовно цієї групи підприємців, Руслан Мороз навіть не заперечує.
    Юристи організації ж вважають, така упередженість суперечить нормі закону.
 Тож, кіоскери не здаються. Вже написали листа Президенту України з проханням розібратися в цій ситуації.