вівторок, 19 липня 2016 р.

У крок із майбутнім

   У Дніпрі пройшла найбільша у центральній Україні конференція з сучасних мобільних IT-технологій. Яка зібрала кращих програмістів, веб-дизайнерів та винахідників.
Учасники конференції обмінялись досвідом та дізнались багато нового у сфері IT.
   На всеукраїнській IT-конференції зібралось близько 500 учасників із різних куточків країни. Це люди які розроблюють мобільні програми та додатки, працюють над веб-дизайном та ті, кому просто цікаві інноваційні  IT-технології. Ольга – одна із учасниць, дівчина працює веб-дизайнером. Говорить, знання які вона отримає на конференції дуже знадобляться їй у роботі.
   А ось Ілля приїхав з Києва, аби взяти участь у конференції у якості волонтера, допомагатиме учасникам проводити презентації. Сам хлопець займається розробкою андроїд додатків. Ілля тільки вчиться, тож нові знання, впевнений, стануть у пригоді.
   Цього року у конференції беруть участь близько 500 людей. Захід триватиме два дні. Їх тематично поділили на технічний та бізнес-день.
   Організатори сподіваються, що саме завдяки такому широкому охопленню сфер IT-технологій кожен учасник конференції зможе знайти для себе не лише цікаву, а й корисну інформацію.