четвер, 7 липня 2016 р.

Два тижні без газопостачання

   Вже майже 2 тижні жителі 4х будинків на проспекті Яворницького змушені харчуватися холодними обідами. Адже через велику пожежу, яка сталася 24го червня і загрозу вибуху, у будинках відключили газопостачання. Та загоряння – ліквідували, а газ до навколишніх будинків так і не повернули
. Жителі скаржаться -  змушені купляти електроплитки, та більше користуватися мікрохвильовками. А через це – мережа на витримує напруги. Проте, зі слів мешканців, підключати паливо представники «Дніпрогазу» не поспішають. Ба більше – вимагають, аби мешканці своїм коштом замінили газове обладнання.
  Представники «Дніпрогазу» ж звітують –  готові підключити паливо в будь-який момент. Проте, за умови, якщо жителі будинків виправлять помилки, зокрема перенесуть обладнання. А ось прилади, що будуть встановлені всупереч державним будівельним нормам – обіцяють відключити від мережі. Адже газова колонка,  не обладнана системою захисту та сигналізацією, зі слів Валерія Шарапова – особливо небезпечна для життя людини. Валерій Шарапов додає, нині мешканці будинків взагалі не пускають представників «Дніпрогазу» до своїх квартир. В той час жителі дивуються, чому їх змушують замінити обладнання саме зараз.
   Тим часом на думку адвоката, Дмитра Поповського. Представники «Дніпрогазу» взагалі не мають права змушувати мешканців переносити обладнання, чи встановлювати сигналізацію власним коштом. Адже державні будівельні норми адресовані проектувальникам та будівельникам.
   Нараз жителі, віключених від газу будинків налаштовані шукати правди у судах. А також пообіцяли звернутися до антимонопольного комітету, щодо перевірки діяльності ПАТ "Дніпрогаз".