четвер, 28 липня 2016 р.

З Днем народження, Гамбургере!

   Саме 27 липня, 116 років тому у німецькому місті Гамбург і вигадали «короля» американського фаст-фуду. З тих пір пройшло більше ста років, проте винахід своєї популярності не втрачає  – такі сандвічі зручно їсти на ходу, вони смачні та доволі прості у приготуванні.
Наразі їх зустрінеш майже у кожному кафе, а одна думка про гамбургери – визиває слинотечу у більшості людей.
   Із куркою, свининою, яловичиною та навіть вегетаріанський – різноманіття бургерів вражає. У кожного шефа є власні хитрощі приготування  – у сендвічі добавляють незвичні спеції, овочі та навіть роблять їх кольоровими.
   Працівники фаст-фуду діляться, майже у кожному замовленні обов’язково буде гамбургер. Люди ж кажуть, дійсно, люблять ці сандвічі. Прихильність Дніпровців король фаст-фуду завоював багатьма  якостями:
   Проте, у цій смачній страві є і своя ложка дьогтю. Фахівці зі здорового способу життя стверджують – захоплюватися фаст-фудом не варто. Адже смажене м'ясо і булки, багаті на швидкі вуглеводи можуть призвести до багатьох серйозних хвороб. Зокрема, діляться дієтологи, це загрожує ожирінням. Тож радять, якщо все ж таки дуже хочеться скуштувати смачненький сендвіч – краще приготувати його за власним рецептом.
   Можно использовать…для нашого здоровья
   Купувати гамбургери у фаст-фудах, або харчуватися більш дієтичними та готувати їх самим – вирішувати тільки вам. Та дають кілька порад: якщо обрали власну кухню – головне придбати корисні та свіжі продукти, якщо кафе – то радять відвідувати тільки перевірені заклади харчування.