вівторок, 19 липня 2016 р.

Знесення мафів – торгівлі не завадило

   Замість вже звичних кіосків на вулицях міста процвітає стихійна торгівля. Продають все від свіжих овочів до в’яленої риби. Поліція з такими незаконними точками вже не справляється.
Та у міськраді кажуть, вирішити проблему все ж можна. Як саме? Дивіться далі.
   Мафи прибрали та проблема лишилась. Наразі на місці кіосків розгорнулась стихійна торгівля. Побачити такі точки можна по всьому місту. Не стала винятком й вулиця Новокримська. Тут на імпровізованих прилавках продають переважно овочі та фрукти та чи відповідають такі продукти санітарним нормам не відомо.
   Для того аби торгівля була не лише прибутковою, а  й безпечною у міськраді планують створити так звані комунальні ринки. Кажуть, такі торгівельні точки будуть по кишені навіть пенсіонерам.
   Загалом  у Дніпрі працює 82 офіційні ринки та прилавки тут коштують від 500 грн. Місце ж на комунальному ринку, кажуть, коштуватиме 10 - 15 грн. на місяць. А ось для пільгових категорій населення й зовсім безкоштовно. Самі ж продавці до такої новини поставилися з пересторогою. Та говорять, якщо місцева влада усі обіцянки виконає – вони лише за.
   Ще один комунальний ринок планують створити за містом. Все на кшталт одеської торгівельної точки, що має назву 7 кілометр. Наразі в Дніпрі знесли декілька сотень мафів. Кіоски демонтували та відправили  на спеціальний майданчик. Частину підприємці забрали. Та більше сотні контейнерів так й лишилися у комунальників. Переважно це старі та непотрібні конструкції. Та у міськраді переконують, приймуть їх у комунальну власність міста та подарують друге життя.
   Наразі лише готують законопроект, який винесуть на наступну сесію міськради. З місцем ринку також поки не визначились. Та запевняють, його обиратимуть на громадських слуханнях.