понеділок, 4 липня 2016 р.

Вигаданий світ очима дитини

   Днями в Дніпрі презентували книжку юного письменника. Авторові всього чотирнадцять років. На написання книжки  «Учень Білобога» Данила Жирко надихнув один зі шкільних уроків. Основою для книжки юного письменника стали слов’янські міфі.
Данило розповідає, з історії пращурів він почерпнув чимало та зізнається, більша частина розповідей то лише плід його фантазії. Загалом книжка складається з трьох частин. На їх написання автор витратив близько двох років. Збирав інформацію та вигадував сюжет. Ім’я для головного героя також обрав не випадково.
   Втілити мрію у життя та опублікувати першу книжку Данилові допоміг рідний дядько. Пан Євген згадує, коли вперше прочитав рукописи племінника дуже здивувався. Говорить, в час електронних технологій таке захоплення літературою – рідкість.
   Тираж книги всього тридцять примірників. Продавати їх автор не планує. Говорить, подарує рідним та знайомим. Також один екземпляр презентує бібліотеці, де й провели презентацію. Працівники кажуть, знайдуть для неї гідне місце.
   Після презентації свій примірник з підписом автора отримала й команда 51 – го. Тоді Данило й зізнався, на досягнутому зупинятися не планує. Він вже взявся за написання другої книжки. Каже, презентація не за горами.