вівторок, 12 липня 2016 р.

Привітливий двір

     В Шевченківському районі Дніпра є обійстя, що вирізняється з-поміж інших.  Тут панує затишок  і все в квітах. А розпочалося все, важко повірити – з непристойного слова на гаражі.

Навіть стовп електроопори в цьому дворі виглядає привабливо. Яскраві квіти Петриківки радують та підвищують настрій. Чудове перетворення будинку розпочалося після того, як на гаражі хтось вивів лайливе слово. Мешканці будинку сприйняли це як виклик і заходилися писати свої слова – з побажаннями добра та щастя. З*явилися і малюнки - Петриківські квіти та птахи.    В тому, що оновлений двір робить світ кращим – ніхто не сумнівається.
   Народний майстер Петриківського розпису Вікторія Тимошенко, до якої звернулися по допомогу, – постаралася на славу. А слава про будинок тепер в обласному центрі виключно добра. Будинок визначатиме незабаром своє тридцятиріччя і до ювілею причепурився як і слід ювіляру.
   Тепер актив будинку планує звернутися до міського голови з проханням дозволити відкрити у вільному приміщенні гурток Петриківського розпису для дітей. Аби розмальовували паркани та гаражі правильними українськими малюнками.