неділя, 31 липня 2016 р.

Містяни проти міськради

   29го липня мешканці Соборного та Індустріального районів вийшли на мітинг під прокуратуру. Кажуть, їхні права грубо порушують. Так, ще 17го червня на сесії міськради більше тисячі будинків передали в управління Жилсервісу-6 та Жилсервісу-15.
Та нещодавно суд задовольнив позов невдоволених і відмінив скандальне рішення. Проте, на сесії 27го липня місцеві обранці знову передали будинки «Жилсерсвісам». Містяни терпіти не стали, за правдою пішли до прокуратури.
   Вранці 29го липня мешканці Соборного та Індустріального району прийшли до обласної прокуратури. Діляться – їхні будинки всупереч волі жителів передали під управління «Жилсервісу-6 та 15. Пані Валентина розповідає – ще 1го березня мешканці її району уклали договір з керуючою компанією, яку обрали самостійно.
   Жінка каже, роботою обраної компанії задоволена. Проте, нещодавно міськрада примусово передала 1176 будинків під управління Жилсвервісам-6 та 15. Мешканці часу гаяти не стали, створили ініціативну групу, аби разом протистояти примусу. Кажуть, під управління «Жилсерсвісу» - не хочуть.
   Юрист Олександра Яльченко ділиться, нещодавно суд відмінив рішення депутатів про передачу будинків на баланс Жилсервісів. Проте 27го липня місцеві обранці проголосували за проект рішення повторно.
   Городяни жаліються – опинилися у замкненому колі. Проте, здаватися не планують. Зібрали 500 підписів і пішли за правдою до прокуратури.
   Поки мітингували та ставили підписи – під прокуратуру прийшла інша група протестувальників. Між мітингувальниками зав’язалася суперечка.
   Тим часом працівники прокуратури прийняли заяву та запросили мітингувальників до круглого столу. Мешканці ж Соборного та Індустріального району кажуть, якщо їх не почують і будинки все ж таки опиняться в управлінні «Жилсерсвісом-6 та 15  - розпочнуть безстрокову акцію протесту.