четвер, 28 липня 2016 р.

Обстріли на Сході держави не вщухають, тому до медичного форпосту країни продовжує доправляти важкопоранених бійців

   Цього тижня в ОКЛ ім.Мечникова прийняли ще трьох. Один з них зі складним вогнепальним пораненням. До Дніпра швидкою їх привезли  з Мар’Їнки.
   Врятувати героя. 26 – го липня в ОКЛ ім. Мечникова прийняли ще трьох бійців. Двох оглянули та направили на лікування до військового госпіталю, а ось за життя їхнього важкопораненого побратима боролися вже мечниківці. Головний лікар Сергій Риженко розповідає, Денис отримав наскрізне кульове поранення. Першу медичну допомогу чоловіку надали в Курахово та згодом доправили до Дніпра. 
   Понад дві години в операційній та зараз життя Дениса підтримує апарат штучної вентиляції легень. Чоловік в свідомості та про свій останній бій у Мар’їнці пам’ятає не багато. Каже, все що вдається згадати це -  обстріли та обличчя побратимів, які прийшли на допомогу одразу після поранення. 
   Також Денис ділиться, за добу після операції почувається не погано та в розмові з нашою знімальною групою навіть жартує. 
   Загалом за останні два роки через руки лікарів Мечникова пройшло більше двох тисяч важкопоранених бійців. Медики переконують, зробили все, що в їхніх силах. Та додають, це стало можливим лише завдяки плідній співпраці лікарів, волонтерів та представників місцевої й обласної влади. 
   Також Сергій Риженко додає, допомогти захисникам може кожен бажаючий. Наприкінці серпня або ж на початку вересня у лікарні проведуть традиційний день донора.