пʼятниця, 15 липня 2016 р.

З російським громадянством та українською душею

   До Дніпра завітав скандальний російський поет-сатирик Андрій Орлов, що різко критикує політику Путіна та підтримує українців. Його виступ влаштували у Дніпропетровській облдержадміністрації. Такого аншлагу в стінах владної структури ще не було.
   Сміливий, різкий та принциповий. Людина, що все своє життя ламає стереотипи та насолоджується кожним моментом – так відомого російського поета Андрія Орлова описують його прихильники. Нині він – ворог номер один у Росії та улюблений поет в Україні – кажуть критики. Бо с самого початку військових дій на території нашої країни Андрій підтримує Україну та різко критикує політику Путіна у своїх творах.
   Орлуша – саме так поета ласкаво прозвали його прихильники, в Україні не вперше. Одного разу, розповідає, спеціально приїхав до Києва 8-го березня аби привітати зі святом українських жінок. Бо, каже, дуже любить Україну. Не зважаючи на те, із якою пропагандою щодня стикається у себе на Батьківщині. Розповідає, правдивої інформації не дає жодне ЗМІ.
   Незважаючи на складну ситуацію в Україні, каже поет, в цій країні свободи більше. Особливо якщо поглянути на місце де він знаходиться. Ділиться: не міг і подумати що буде колись виступати у стінах державної установи.
  Тож дуже здивований, що у таких місцях проводять подібні зустрічі. Також поета дуже порадував формат, каже, жодних обмежень. Не зважаючи на те, що його твори різкі та деколи у них присутня ненормативна лексика. Каже, такою і має бути справжня вільна та незалежна держава, яка не обмежує права своїх громадян та гостей країни.