неділя, 31 липня 2016 р.

Знову в дорогу

   Дніпровський мандрівник Сергій Гордієнко вкотре вирушив у подорож. Цього разу на нього чекає водна експедиція. Нові землі пізнаватиме на каяку. Ця подорож стане підготовчим етапом до проекту «Середземне море - Атлантика». 
   Понад чотири місяці у дорозі. Попереду у Сергія Гордієнка 2 тисячі кілометрів водних шляхів. Стихію приборкуватиме на каяку. Чоловік розповідає, з собою у дорогу взяв лише необхідний мінімум. Харчуватиметься він на суходолі під час зупинок. Тому серед запасів лише  стандартний набір для зв’язку та виживання у дикій природі.
   Сергій ділиться, цьогорічний маршрут хоч й не дуже складний та має свої нюанси. Кінцевий пункт призначення - остів Зміїний. Це найвіддаленіша точка Чорного моря, що на території України.
   Загалом чоловік подорожує вже понад п’ятдесят років. Розповідає, вперше в дорогу пішов разом з батьком. Каже, тоді й зрозумів  - це захоплення на все життя. Зараз же говорить, експедиції для нього то не просто гарні краєвиди. Головна мета поїздок – передати набутий досвід. У подорожі чоловік даватиме лекції з виживання. 
   В дорогу Сергія проводжають рідні та друзі. Пан Павло давній знайомий мандрівника. Він й сам займається туризмом вже понад 50 років. Чоловік говорить, як ніхто розуміє чого варто чекати від такої подорожі. Та зізнається, за друга не хвилюється -  переконаний, Сергій знає свою справу.
   Попрощатися з батьком на чотири місяці прийшла  і донечка.
   Загалом цю експедицію Сергій присвятив пам’яті українського мандрівника Олексія Коровіна. Він був учнем пана Гордієнка. Завершити подорож мандрівник планує в грудні цього року.