середа, 13 липня 2016 р.

Ні – шкідливій їжі у школах та підвищенню тарифів

   Так – програмі підтримки ОСББ. На 11й черговій сесії Дніпровської міськради депутати затвердили фінансову допомогу соціально-незахищеній категорії громадян та встановили мораторій на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення
   На 11 чергову сесію міськради депутати збираються майже без запізнення,40 хвилин сперечаються стосовно порядку денного та приступають до роботи. Першим ухвалюють рішення, щодо надання фінансової допомоги соціально-незахищеним верствам населення. Зокрема сім’ям, в яких виховуються діти-інваліди або прийомні дітлахи. На програму виділили 7,5 млн гривен. Проте – жодної копійки з бюджету не витратять. Адже гроші зароблені завдяки депозитам.
   Далі переходять до чи не найгострішого питання сесії – встановлення мораторію  на підвищення тарифів ЖКГ, які визначає кабмін - це електрика, газо-та водопостачання та опалення.  І хоча стосовно суті питання – суперечок між депутатами не було. Проте – місцеві обранці так і не вирішили, хто виступив першим з цією ініціативою. Затвердили ж пропозицію, яка подав особисто міський голова Дніпра
   Тим часом Борис Філатов запропонував всім міським головам в Україні долучитися до підписання колективного позову до національної комісії регулювання тарифів. Далі депутати перейшли до програми підтримки ОСББ. Тепер  науці економити та облаштовувати порядок у власних будинках містян будуть вчити безкоштовно. Цьогоріч в програмі закладено 60 млн гривень. А ось 2017го суму обіцяють збільшити вдвічі. Проект рішення депутати ухвалювали під оплески.
   Також депутати вирішили запровадити у школах здорове харчування і заборонили продавати в їдальнях шкідливі снеки – зокрема чіпси та сухарики. А ось на програму створення позитивного іміджу міста, розвитку міжнародних зв’язків та підвищення інвестиційної привабливості Дніпра – місцеві обранці виділили аж 18 млн гривень.