понеділок, 11 липня 2016 р.

Літо, сонце, пляж та сміття. Хто винний та як очистити міські пляжі?

    Стан Дніпровських пляжів вжахнув як містян так і санепідемслужбу. По всьому берегу розкидане сміття, а урни та контейнери переповнені.

   Така ситуація вкрай обурює містян. Люди жаліються, що не можуть нормально відпочити биля річки. Пані Тетяна часто приходить сюди разом із своїм чоловіком. Дітей приводити  вона побоюється. Бо, каже, пляжі надто брудні.  Жінка не розуміє як можна було довести зону відпочинку до такого стану, адже, говорить, прибрати сміття не так вже і складно.
   Та прибрати сміття – одна річ. А ось куди його потім викинути – питання. Адже урни, що знаходяться на пляжі, постійно переповнені – жаліються містяни.
   В санепідемслужбі говорять, коли пляжі у місті тільки-но відкривали, з ними все було гаразд. Та ось за місяць ситуація вжахнула: на кожному, із трьох офіційно відкритих, повна антисанітарія. Аби вирішити цю проблему санепідемслужба планує провести перевірку пляжів та покарати людей, що відповідають за вивіз сміття, а саме керівників цих об’єктів.
   Тож найближчим часом, сподіваються епідеміологи, пляжі Дніпра стануть чистішими. Та все ж, говорять, стан зон відпочинку на сам перед залежить від людей. Кожен повинен навчитись прибирати за собою сміття. Тільки так пляжі будуть чистими та безпечними.