середа, 6 липня 2016 р.

Спортивна школа з молотка

   На аукціон виставили дитячу спортивну школі олімпійського резерву. Все через борги за комунальні послуги. За три роки сума назбиралася чимала. Більше шестисот тисяч гривень. Нагадаємо, аби привернути увагу до проблеми минулого місяця юні гімнастки вже виходили на мітинг під стіни міської ради.
Після цього кажуть, їх все ж почули, адже власник підписав зі школою договір оренди. Та користуватися залом гімнастки зможуть лише до кінця року.
   Та діти діляться, це не стало на заваді плідній роботі спортсменів. Дарина навчається у школі вже десять років. У свої вісімнадцять вона кандидат у майстри спорту. Гімнаста каже, усього тут тренується близько три сотні дітей та кожен прагне стати кращим.
   Попри дорослі проблеми  діти продовжували свої заняття. Пані Наталя старший тренер школи говорить, ці молоді спортсмени гордість не лише міста, а й країни.
  Та наразі у залі де тренується малеча розгорнулась не дитяча дискусія. У приміщені школи пройшла зустріч батьків гімнасток з представником місцевої влади. На порядку денному питання продажу приміщення. Місяць тому на будівлю наклали арешт та першого числа його виставили на аукціон. Все через  величезний борг за комунальні послуги. Погасити його коштами місцевого бюджету не можливо, адже будівля не знаходиться у комунальній власності. Та у міськраді мають рішення.
  Долю закладу мають вирішити за три тижні.  Наразі ж витрати на комунальні послуги взяла на себе міськрада. На це з бюджету виділили понад 170 тисяч гривень. Також Олександр Шикуленко зазначив, у випадку якщо  торги міськрада все ж не виграє, батькам хвилюватися нічого. З наступним власником місто також готове заключити договір. Та до таких заяв батьки поставилися з пересторогою. Обіцянки вислухали та кажуть, крапки над «і» розставить лише час.
   Боротьба за приміщення почнеться вже першого серпня. Та представники місцевої влади запевняють, проект рішення, щодо участі міськради в аукціоні підготують вже на наступну сесію. А саме до 27 липня. А поки діти продовжують тренування та готуються до нових змагань.